Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
bekijk de uitslagen van:
| 2018 || 2017 || 2016 || 2015 || 2014 || 2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 |
Datum Wedstrijd Land Uitslag
21/10eindklassement Tour of Guangxi 44
21/106e rit Tour of Guangxi, Guilin - Guilin 16
20/105e rit Tour of Guangxi, Liuzhou - Guilin 3
19/104e rit Tour of Guangxi, Nanning - Mashan 64
18/103e rit Tour of Guangxi, Nanning - Nanning 32
17/102e rit Tour of Guangxi, Beihai - Qinzhou 11
16/101e rit Tour of Guangxi, Beihai - Beihai 8
03/10Sparkassen Munsterland Giro 17
23/09GP Isbergues DNF
22/09Eurométropole, La Louvière - Doornik 10
16/09GP Poeske Scherens, Leuven 1
14/09Kampioenschap van Vlaanderen, Koolskamp 3
12/09GP de Wallonie, Blegny - Namur 1
09/09GP de Montreal 14
07/09GP de Quebec 3
02/09Leiedal Koerse (Criterium Bavikhove) 2
01/09Brussels Cycling Classic 2
19/08eindklassement Binckbank Tour 10
19/087e rit Binckbank Tour, Lacs de l'Eau d'Heure - Geraardsbergen 12
18/086e rit Binckbank Tour, Riemst - Sittard-Geleen 22
17/085e rit Binckbank Tour, Sint-Pieters-Leeuw - Lanaken 17
16/084e rit Binckbank Tour, Blankenberge - Ardooie 1
15/083e rit Binckbank Tour, Aalter - Antwerpen 19
14/08tijdrit Binckbank Tour, Venray 32
13/081e rit Binckbank Tour, Heerenveen - Bolsward 9
12/08EK in Glasgow 12
07/08Na-tour criterium in Zolder 1
29/07Tour de France, eindklassement 63
29/07Tour de France, rit 21 Houilles - Paris 23
28/07Tour de France, tijdrit Saint-Pée-sur-Nivelle – Espelette 72
27/07Tour de France, rit 19 Lourdes – Laruns 109
26/07Tour de France, rit 18 Trie-sur-Baïse – Pau 28
25/07Tour de France, rit 17 Bagnères-de-Luchon – Saint-Lary-Soulan 64
24/07Tour de France, rit 16 Carcassonne – Bagnères-de-Luchon 68
22/07Tour de France, rit 15 Millau – Carcassonne 98
21/07Tour de France, rit 14 Saint-Paul-Trois-Chateaux – Mende 3
20/07Tour de France, rit 13 Bourg d’Oisans – Valence 33
19/07Tour de France, rit 12 Bourg-Saint-Maurice – Alpe d’Huez 102
18/07Tour de France, rit 11 Albertville – La Rosière 104
17/07Tour de France, rit 10 Annecy – Le Grand-Bornand 62
15/07Tour de France rit 9, Arras – Roubaix 6
14/07Tour de France rit 8, Dreux – Amiens 43
13/07Tour de France rit 7, Fougères – Chartres 62
12/07Tour de France rit 6, Brest – Mûr de Bretagne 130
11/07Tour de France rit 5, Lorient – Quimper 28
10/07Tour de France rit 4, La Baule – Sarzeau 38
09/07Tour de France, ploegentijdrit, Cholet – Cholet 14
08/07Tour de France rit 2, Mouilleron-Saint-Germain – La-Roche-sur-Yon 12
07/07Tour de France rit 1, Noirmoutier-en-l’Île – Fontenay-le-Comte 21
24/06Belgisch Kampioenschap, Binche 3
19/06Halle-Ingooigem 9
17/06Tour de Suisse, eindklassement 66
17/06Tour de Suisse, tijdrit, Bellinzona 121
16/06Tour de Suisse, 8e etappe, Bellinzona - Bellinzona 5
15/06Tour de Suisse, 7e etappe, Eschenbach - Arosa 82
14/06Tour de Suisse, 6e etappe, Fiesch - Gommiswald 73
13/06Tour de Suisse, 5e etappe, Gstaad - Leukerbad 66
12/06Tour de Suisse, 4e etappe, Gansingen - Gstaad 17
11/06Tour de Suisse, 3e etappe, Oberstammheim - Gansingen 8
10/06Tour de Suisse, 2e etappe, Frauenfeld - Frauenfeld 18
09/06Tour de Suisse, ploegentijdrit, Frauenfeld 12
19/05Tour of California, eindklassement 50
19/05Tour of California stage7, Sacramento 28
18/05Tour of California stage 6, Folsom - South Lake Tahoe 36
17/05Tour of California stage 5, Stockton - Elk Grove 45
16/05Tour of California TT, San José 54
15/05Tour of California stage 3, King City - Laguna Seca 48
14/05Tour of California stage 2, Ventura - Gibraltar Road 68
13/05Tour of California stage 1, Long Beach 61
15/04Amstel Gold Race DNF
13/04Munsterland Giro 14
08/04Parijs-Roubaix 5
01/04Ronde van Vlaanderen 7
28/03Dwars door Vlaanderen 10
25/03Gent-Wevelgem 9
23/03Record Bank E3 Harelbeke 6
17/03Milaan - Sanremo 10
13/03Tirreno Adriatico, eindklassement 44
13/03Tirreno Adriatico, tijdrit San Benedetto del Tronto 92
12/03Tirreno Adriatico, 6e etappe, Numana - Fano 11
11/03Tirreno Adriatico, 5e etappe, Castelraimondo - Filottrano 38
10/03Tirreno Adriatico, 4e etappe, Foligno - Sassotetto 98
09/03Tirreno Adriatico, 3e etappe, Follonica - Trevi 43
08/03Tirreno Adriatico, 2e etappe, Camaiore - Follonica 65
07/03Tirreno Adriatico, ploegentijdrit Lido de Camaiore 8
03/03Strade Bianche DNF
25/02Kuurne-Brussel-Kuurne 38
24/02Omloop Het Nieuwsblad, Gent - Ninove 4
18/02Volta ao Algarve, eindklassement 61
18/02Volta ao Algarve stage 5, Faro - Alto de Malhão 87
17/02Volta ao Algarve stage 4, Almodovar - Tavira 25
16/02Volta ao Algarve tijdrit, Lagoa 75
15/02Volta ao Algarve stage 2, Sagres - Alto de Foia 65
14/02Volta ao Algarve stage 1, Albufeira - Lagos 18
28/01Mallorca Challenge, Trofeo Palma 21
25/01Mallorca Challenge, Trofeo Campos - Porreres - Felanitx - Ses Salines 24



Klassementen 2018

UCI WORLDTOUR
De officiële 2018 uci rankschikking beperkt tot WORLDTOUR wedstrijden (eindstand)

Plaats Naam Nationaliteit Ploeg UCI Punten
1 Simon YATES GBR Mitchelton-Scott (MTS) 3072
2 Peter SAGAN SVK Bora-Hansgrohe (BOH) 2992
3 Alejandro VALVERDE GBR Movistar (MOV) 2609
...
19 Jasper STUYVEN BEL Trek-Segafredo (TFS) 1459
.
Momenteel 418 geklasseerden (volledig klassement op de UCI website)


UCI WORLD RANKING
De officiële uci rankschikking over de laatste 365 dagen waarin ALLE wedstrijden meetellen (stand op 22 oktober 2018)

Plaats Naam Nationaliteit Ploeg UCI Punten
1 Alejandro VALVERDE GBR Movistar (MOV) 4168
2 Simon YATES GBR Mitchelton-Scott (MTS) 3160
3 Elia VIVIANI ITA Quick-Step Floors (QST) 3106
...
16 Jasper STUYVEN BEL Trek-Segafredo (TFS) 2093
.
Ongeveer 3000 geklasseerden (website UCI)


CYCLING QUOTIENT (CQ)
Een gereputeerde maar officieuze wereldranglijst over de laatste 365 dagen (22 oktober 2018)

Plaats Naam Nationaliteit Ploeg Punten
1 Alejandro VALVERDE GBR Movistar (MOV) 2884
2 Peter SAGAN SVK Bora-Hansgrohe (BOH) 2278
3 Simon YATES GBR Mitchelton-Scott (MTS) 2261
...
20 Jasper STUYVEN BEL Trek-Segafredo (TFS) 1253
.
Ruim 3000 geklasseerden (cqranking.com)


PROCYCLINGSTATS
Een andere voortschrijdende rangschikking over het laatste jaar (22 oktober 2018)

Plaats Naam Nationaliteit Ploeg Punten
1 Alejandro VALVERDE GBR Movistar (MOV) 2821
2 Peter SAGAN SVK Bora-Hansgrohe (BOH) 2307
3 Elia VIVIANI ITA Quick-Step Floors (QST) 2122
...
22 Jasper STUYVEN BEL Trek-Segafredo (TFS) 1260
.
Zo'n 2500 geklasseerden (procyclingstats.com)


CYCLING RANKING
Een officieus klassement "aller tijden", maar met in de marge ook een ranking voor 2018

Plaats Naam Nationaliteit Ploeg Score
1 Alejandro VALVERDE GBR Movistar (MOV) 2622
2 Peter SAGAN SVK Bora-Hansgrohe (BOH) 2603
3 Tom DUMOULIN NED Team Sunweb (SUN) 2315
...
20 Jasper STUYVEN BEL Trek-Segafredo (TFS) 1419
.
1781 geklasseerden (volledig klassement op cyclingranking.com)